آشنایی با دوربین سیم کارتی :

در برخی نقاط امکان سیمکشی نیست ، امکان انتقال تصویر و صدا نیست و راه مناسب استفاده از دوربین سیم کارتی برای تصویربرداری و انتقال صدا و تصویر به هرجای دنیاست.
در این کلیپ سعی میکنیم شما را با دوربین سیم کارتی TM100 آشنا کنیم تا هر بیشتر نسبت به این دوربین کوچک اطلاعات کسب نمایید.و در ادامه امکانات دوربین سیمکارتی را شرح می دهیم.

 

دوربین سیم کارتی مدل TM100 یک دوربین سیم کارتی وایفای دار می باشد که با گارانتی یکساله ارایه می گردد .

ویژگی های دوربین سیمکارتی :

قابلیت دید در شب
امکان تماس تلفنی و ارسال پیامک در زمان تشخیص حرکت

دوربین سیم کارتی یک دوربین آنلاین است

بوسیله این دوربین سیم کارتخور می توانید از طریق سیم کارت های 4G/3G که داخل دوربین قرار می گیرد و یا اتصال دوربین به مودم وایرلس اینترنت wifi دوربین را آنلاین کرده و در هر زمان دلخواه از طریق اپلیکیشن موبایل به دوربین متصل شده و از راه دور منزل و یا محل کار خود را نظارت نمائید .

دوربین سیم کارتی با قابلیت نصب رم

این دوربین بیسیم رم خور در زمان تشخیص حرکت می تواند به سه نفر از طریق ارسال پیامک هشدار ، اطلاع رسانی نماید و نیازی به دستگاه دی وی آر ندارد چرا که تمامی اطلاعات خود را در مموری کارت ذخیره می نماید .

عکسبرداری و فیلمبرداری دوربین سیم کارتی

امکان گرفتن عکس و ضبط فیلم بر روی موبایل کاربر نیز وجود دارد . همچنین کاربر می تواند تاریخ های گذشته را انتخاب و PLAYBACK نماید .

سنسور تشخیص حرکت دوربین سیم کارتی :

سنسور تشخیص حرکت ، لنز WIDE 110 درجه ، میکروفون و اسپیکر داخلی از دیگر ویژگی های این محصول است .
دوربین سیم کارتی TM100 امکان HOTSPOT را نیز دارد و می توان اینترنت سیم کارت داخل دوربین را Share کرد، بدین ترتیب میتوان دستگاه های دیگر را به اینترنت سیم کارت داخل این دوربین متصل کرد .

دوربین سیم کارتی مناسب چه محل هایی هست ؟

این محصول مناسب محیط های داخلی می باشد که به مودم وای فای مجهز نیستند و سیم کارت میتواند حداقل اینترنت 3G را برای دوربین فراهم نماید .
این دوربین سنسور دار نسبت به حرکت و یا صدا حساس می باشد و در زمان هایی که فعال است میتواند به کاربر از طریق ارسال پیامک ، تماس تلفنی ،ارسال نوتیفیکیشن هشدار را اطلاع رسانی نمایند . بدین ترتیب این دوربین نظارتی به شکل امنیتی نیز قابل استفاده است.

اطلاعات بیشتر درباره دوربین سیم کارتی TM100 و امکان تهیه آنلاین دوربین

 

Tell Us What You Think
0خوب1بهترین4فوق العاده2عالی0بد0خیلی بد

0 نظر

یک پیام بگذارید