ماینر خانگی چیست

در روزهایی که ارزهای دیجیتال بازار سرمایه را به تلاطم وا داشته است تجهیزات ماینر خانگی هم برای درآمد زایی روشی مناسب و کم خطر از نظر ریسک مالی بشمار می آید. زیرا با هزینه ای پایین و متناسب با برق خانگی می توان از یک دستگاه ماینر برای استخراج ارز دیجیتال بهره برد . این ماینر با توجه به بودجه شما می تواند در آمد زایی بین 1 تا 15 میلیون تومان در ماه داشته باشد که وابسته به نوع دستگاه ماینر مورد نظر است.

استفاده از ماینر در خانه

بطور مثال یک ماینر M32 با حداکثر نرخ هش ریت 62Th/s با توان مصرفی 3300 وات و بهره وری انرژی 0.054j/Gh می تواند راندمان مناسبی را ارائه دهد.
که قیمت امروز آن حدود 180 میلیون تومان است و تقریبا ماهانه 16 میلیون تومان سودهی و حدود 350 هزار تومان مصرف برق دارد.این ماینر دارای یک منبع تغذیه است که انرژی مورد نیاز خود را از ولتاژ ورودی 220 ولت برق شهری تامین می کند.
پیشنهاد می شود هنگام تهیه ماینر حتما از روش های قانونی که دارای برگ سبز می باشد اقدام نمایید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

جلوگیری از صدای ماینر

البته یکی از معضلات ماینرهای صدای آنهاست که شامل فن آن می باشد و حدود 75 دسی بل صدا تولید می کند که آن هم می توان با قرار دادن در یک محفظه مناسب و ترجیحا خنک یا استفاده از سایلنت باکس مشکل را برطرف نمود و به استخراج ارز دیجیتال پرداخت.

اگر شما هم تمایل به استخراج ارز دیجیتال و درآمد زایی در این کسب و کار را دارید ابتدا بدانید که ماینر چیست و با آگاهی بسوی کسب و کاری پر رونق قدم بردارید.

 

Tell Us What You Think
0خوب0بهترین0فوق العاده0عالی0بد0خیلی بد

0 نظر

یک پیام بگذارید