مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به مدیریت پیک بار تابستان و اجرای طرح‌های تشویقی گفت: امسال ۳۵۰ میلیارد تومان پاداش به مردم، صنایع و کشاورزان پرداخت و در مقابل آن ۷ هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی شد.

محمد حسن متولی‌ زاده در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان اظهار داشت: به‌عنوان خادمان صنعت برق افتخار ما این است که گسترده‌ترین خدمت دولت را به مردم ارائه می‌کنیم و استان همدان در برق‌رسانی به مردم پپیشتاز است.

وی با بیان اینکه پوشش برق‌رسانی در کشور ۱۰۰ درصد است، افزود: خوشبختانه در کشور روستای بالای ۱۰ خانوار بدون برق وجود ندارد و این در حالی است که ۱.۲ میلیارد نفر از کره زمین هنوز برق ندارد و دنیا برای رسیدن به این شاخص برای سال ۲۰۵۰ یعنی ۳۰ سال بعد هدفگذاری کرده است.

مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به بحران سیل ابتدای سال ۹۸ و بحران برف گیلان طی دو هفته اخیر گفت: همکاران صنعت برق پیشتاز خدمت‌رسانی به مردم برای تامین برق مردم هستند.

وی با بیان اینکه همکاران صنعت برق جزو اولین نیروها در بحران‎ها حضور دارند و خدمات‌رسانی می‎کنند، ابراز داشت: در برف اخیر استان گیلان با وجود اینکه ۸۵ درصد شبکه برق این استان تحت تاثیر برف سنگین قرار گرفته بود اما با تلاش و حضور به موقع همکاران سریع اقدام شد و به شبکه برگشت در حالی که در اتفاق مشابه در کانادا ۹ روز بدون برق بودند.

متولی‌زاده تصریح کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی نیز همکاران ما همواره پیشتاز هستند و با همت والای آنان و همکاری مشترکان و اقداماتی صورت گرفته پیک بار تابستان به خوبی مدیریت شد و نه تنها مشکلی نداشتیم بلکه صادرات را ۱۲۰ درصد افزایش دادیم که منجر به افزایش درآمد کشور شد.

وی با اشاره به مدیریت پیک بار تابستان و اجرای طرح‌های تشویقی ادامه داد: امسال ۳۵۰ میلیارد تومان پاداش به مردم، صنایع و کشاورزان پرداخت و در مقابل آن ۷ هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی شد.

مدیرعامل شرکت توانیر با بیان اینکه افتخار دیگر ما این است که در جشنواره‌های مخلف حائز رتبه هستیم، عنوان کرد: در نظرسنجی که توسط معاونت ریاست جمهوری از مردم صورت گرفت صنعت برق در ارائه خدمات و کسب رضایتمندی مردم بین دستگاه‌های دولتی و اجرایی اول شد.

وی در ادامه با اشاره به بازنشستگی ۸ مدیرعامل در صنعت برق و تقدیر از زحمات و تلاش‌های مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان همدان بیان داشت: محمدمهدی شهیدی بعد از ۳۳ سال خدمت صادقانه در صنعت برق به افتخار بازنشستگی نائل شدند.

متولی‌زاده با بیان اینکه در استان همدان افراد توانمند بسیاری وجود دارد و پیرو فراخوان صورت گرفته ۱۸ نفر متقاضی بودند، گفت: بر اساس شاخص‌های مشخص شده، شیرزاد جمشیدی به‌عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان انتخاب شد.

Tell Us What You Think
0خوب1بهترین0فوق العاده1عالی0بد0خیلی بد

0 نظر

یک پیام بگذارید