از زمانیکه دستگاههای کنترل راه دور تلفنی توسط پارس ماژول (تک الکتریک) عرضه شد 15 سال می گذرد و از زمان طراحی و ساخت دستگاههای کنترل راه دور پیامکی در ایران توسط تک الکتریک حدود 12 سال میگذرد در ابتدا اغلب افراد با توجه به نا آشنایی و عدم اطمینان استقبال کمی از کنترل پیامکی صورت گرفت.اما با گذشت زمان و نیاز صنعت و افراد به سیستم های کنترل و مانیتورینگ از راه دور و استقبال متخصصان از این کنترل راه دور اغلب افراد متقاعد شدند که می توانند به سیستم های کنترل راه دور بدون محدودیت فاصله اعتماد کنند زیرا فیدبک هایی که دستگاه به کاربر می دهد این اطمینان را به کاربر می دهد که اتفاقات روشن یا خاموش شدن دستگاه های برقی از راه دور بطور واقعی و بدون خطا انجام می شود.ما نیز سعی کردیم امکانات بیشتری به دستگاههای کنترل راه دور پیامکی اضافه نماییم تا قدرت این سیستم برای کنترل از راه دور بیشتر نمایان شود.

لذا کلیه دستگاههای کنترل پیامکی را به ورودی دیجیتال مجهز کردیم که کاربر بتواند انواع سنسور های دیجیتال مانند سنسور حساس به حرکت ، سنسور حساس به دود ، سنسور حساس به حرارت و… را به دستگاه اضافه نماید.در برخی مدل ها نیز ورودی آنالوگ در نظر گرفته شده تا بوسیله این ورودی آنالوگ مقادیر مورد نیاز کاربر بصورت پیامک ارسال شود . پارامترهایی نظیر وزن ، فشار ، جریان ، ولتاژ و… بوسیله ورودی آنالوگ قابل انتقال بصورت پیامک به کاربران می باشد.

اما در نهایت اغلب کاربران علاقه داشتند تا بصورت ملموس از دستگاهها بصورت شخصی استفاده نموده تا خودشان به کارکرد کنترل پیامکی اطمینان پیدا کنند و خوشبختانه با این روش رضایت 99 درصد کاربران جلب شد و هم اینک هزاران کاربر در سراسر کشور و کشورهای همسایه مانند عراق ، افغانستان ، جمهوری آذربایجان و… از سیستم های کنترل راه دور پیامکی تک الکتریک استفاده نموده و از آن رضایت دارند.

پشتیبانی تک الکتریک سعی نموده به روش های مختلف در کنار مشتریان عزیز باشد تا نیاز ها و سوالات کاربران را در کوتاه ترین زمان پاسخ دهد.

برای خرید کنترل راه دور پیامکی پاسخ به این سوالات کمک زیادی به مشتریان عزیز می کند:

1- می خواهید چند وسیله برقی را از راه دور کنترل کنید؟
2- آیا علاوه بر کنترل از راه دور با اس ام اس در فاصله نزدیک نیاز به ریموت هم نیاز دارید؟
3- وسایلی که میخواهید کنترل کنید هر کدام توانشان چند وات است ؟ یا مصرف هر کدام چند آمپر است ؟
4- آیا در سیستم کنترل پیامکی به کنترل دما از راه دور نیاز دارید؟
5- آیا در سیستم کنترل پیامکی به کنترل رطوبت نیاز دارید؟
6- اگر در سیستم کنترل پیامکی به کنترل پیامکی دما و رطوبت نیاز دارید آیا می خواهید دما و رطوبت را بر روی نمایشگر دستگاه نیز مشاهده نمایید؟

با پاسخگویی به این سوالات می توانید ایده آل ترین دستگاه کنترل راه دور پیامکی را انتخاب نمایید.همچنین مشاوران فنی تک الکتریک بصورت تلفنی با شماره 02144386099 پاسخگوی شما هستند.در صورت تمایل از طریق پیام رسان های واتس آپ و… می توانید با شماره 09122381196 در ارتباط باشید و مشاوره فنی بگیرید.

Tell Us What You Think
1خوب2بهترین5فوق العاده1عالی0بد0خیلی بد

0 نظر

یک پیام بگذارید