می خواهیم با مثال های ساده شما را با ماینر و دستگاه ماینر و اینکه دستگاه ماینر چیست و چگونه کار میکند آشنا کنیم.
بطور خیلی ساده همه ما می دانیم که یک بانک داخلی یا بین المللی مانند بانک ملی ایران دارای شعب متعدد در کشور می باشد که این شعب دارای پرسنل برای اداره امور ، دستگاههای مرتبط با بانک ، کامپیوتر و سخت افزار های مختلف ، شبکه متصل بهم و متصل به شبکه بین المللی هستند تا بتوانند امور بانکی شما را انجام دهند یا به اصطلاح کار نقل و انتقال وجوه نقد شما را انجام دهند.
با این مثال ساده همه ما آشنا بوده ایم اما می خواهیم کمی فراتر رفته و با پول هایی آشنا شویم که ماهیت فیزیکی ندارند و تحت عنوان ارزهای دیجیتال شناخته می شوند.

ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین توسط بانکداری اشخاص در سراسر دنیا در حال گسترش است. اگر شما هم یک دستگاه ماینر تهیه نمایید و صاحب یک کیف پول الکترونیکی شوید به عنوان یک شعبه بانک در نظر گرفته می شوید و هر چقدر تعداد  ماینرهای شما بیشتر باشد شعبه بزرگتری خواهید داشت و طبعا درآمد بیشتری نیز کسب خواهید کرد.

پس با این توضیح متوجه شدید که دستگاه ماینر همان سخت افزار بانکیست که شما از طریق آن به شبکه بزرگ ارزهای دیجیتال متصل شده و به عوان یک کارمند صاحب شغل و درآمد می شوید.

حالا که صاحب یک دستگاه یا چند دستگاه ماینر شده اید لازم است راندمان دستگاههای ماینر را هم بالاتر ببرید و انواع کنترل های نرم افزاری و سخت افزاری می توانید راندمان ماینر را بیشتر نمایید.

در تصویر زیر گزارش دمای ماینر را بوسیله کنترل پیامکی تک الکتریک روی موبایل خود می توانید مشاهده نمایید.

مشاهده دمای ماینر

با کنترل راه دور ماینر می توانید برخی پارامترهای مورد نیاز مانند مشاهده دمای ماینر یا مشاهده رطوبت ماینر را از راه دور بوسیله موبایل انجام دهید.

Tell Us What You Think
0خوب0بهترین1فوق العاده0عالی0بد0خیلی بد

0 نظر

یک پیام بگذارید